ZATERDAG 26 SEPTEMBER 2020

In de reeks Heren open en Dames open is er een reekswinnaar.                                                                                                                     
In de andere groepen wordt er tussen de reekswinnaars een finale gespeeld.                                                                                                   
Bij regen zullen de wedstrijden ingekort worden tot 45 min. en kunnen er eventueel wedstrijden van zaterdag naar zondag worden verplaatst.                                                                                                                                                                                                                     
Bij regen op zaterdagochtend, indien er niet om 13.15 u kan gestart worden met het tornooi, zal het spijtig genoeg niet kunnen doorgaan. 
UUR 1   2 3
9.30 Somers Myriam - Lansu Nadia D15A Lievens Dave - Pelgrims Dirk H15B Vanpeborgh Kris - Vanpeborgh Lex HO
  Vandersmissen Suzy - Lambot Ghislaine   Borgmans Paul - Caluwé Koen   Bex Cederic - Van Den Broeck Gregory  
10.30 Vanpeborgh Kris - Vanpeborgh Lex HO Pelgrims Franky - Jacobs Glenn HO Lesneuck Luc - Mariën Barbara GOA
  Van Durme Jean Luc - De Vos Johan   Verbeeck Yannick - Van Theemsche Kenny   Jacobs Marc - Van Onckelen Sandra  
11.30 Somers Myriam - Lansu Nadia D15A Mariën Barbara - Ceulemans Katja DO Pelgrims Franky - Jacobs Glenn HO
  Jonckheere Gitte - Leyder Katrien   Ongena Julie - Vermaeren Lisa   Bex Cederic - Van Den Broeck Gregory  
12.30 Vandersmissen Suzy - Lambot Ghislaine D15A De Voecht Werner - Ceulemans Katja G15B Borgmans Paul - Caluwé Koen H15B
  Mertens Louisa - Delafaille Chris   Verschueren Cynthia - Verswijvel Ben   Panis Michael - Verschueren Wim  
13.30 Lesneuck Luc - Mariën Barbara GOA Vanpeborgh Kris - Crijns Nathalie GOB Verbeeck Yannick - Van Theemsche Kenny HO
  Van Durme Jean Luc - Ongena Julie   Pelgrims Franky - Vermaeren Lisa   Bex Cederic - Van Den Broeck Gregory  
14.30 Vanderplaetsen Sofie - Veelaert Jelle G15A Van Hoof Diane - Schenkels Olivier G15A Caluwé Koen - Delafaille Chris G15B
  Jonckheere Gitte - Janssens Jeroen   Domen Sonja - Geerts Davy   Verschueren Cynthia - Verswijvel Ben  
15.30 Van Hoof Diane - Domen Sonja D15B Jacobs Marc - Van Onckelen Sandra GOA Pelgrims Franky - Vermaeren Lisa GOB
  Verschueren Cynthia - Pelgrims Nicole   Van Durme Jean Luc - Ongena Julie   Vervoort Robin - Pelgrims Joyce  
16.30 Kerremans Anthony - D'Hondt Erwin H15A Crijns Nathalie - Pelgrims Joyce DO Van Durme Jean Luc -  De Vos Johan HO
  Veelaert Jelle - Janssens Jeroen   Mariën Barbara - Ceulemans Katja   Bex Cederic - Van Den Broeck Gregory  
17.30 Van Hoof Diane - Schenkels Olivier G15A De Voecht Werner - Ceulemans Katja G15B Crijns Nathalie - Pelgrims Joyce DO
tot 18.30 Jonckheere Gite - Janssens Jeroen   Panis Michael - Leyder Katrien   Ongena Julie - Vermaeren Lisa  

ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020

UUR 1   2 3
9.30 Vanderplaetsen Sofie - Veelaert Jelle G15A Jonckheere Gitte - Janssens Jeroen G15A Verschueren Cynthia - Verswijvel Ben G15B
  Van Hoof Diane - Schenkels Olivier   Domen Sonja - Geerts Davy   Panis Michael - Leyder Katrien  
10.30 Vanpeborgh Kris - Vanpeborgh Lex HO Van Durme Jean Luc - De Vos Johan HO Somers Myriam - Lansu Nadia D15A
  Pelgrims Franky - Jacobs Glenn   Verbeeck Yannick - Van Theemsche Kenny   Mertens Louisa - Delafaille Chris  
11.30 Kerremans Anthony - D'Hondt Erwin H15A Caluwé Koen - Delafaille Chris G15B Van Hoof Diane - Domen Sonja D15B
  De Vos Paul - Schenkels Olivier   Panis Michael - Leyder Katrien   Jacobs Shari - Vanheeswijck Katrien  
12.30 Vandersmissen Suzy - Lambot Ghislaine D15A Vanpeborgh Kris - Crijns Nathalie GOB Caluwé Koen - Delafaille Chris G15B
  Jonckheere Gitte - Leyder Katrien   Vervoort Robin - Pelgrims Joyce   De Voecht Werner - Ceulemans Katja  
13.30 Vanderplaetsen Sofie - Veelaert Jelle G15A Veelaert Jelle - Janssens Jeroen H15A Jonckheere Gitte - Leyder Katrien D15A
  Domen Sonja - Geerts Davy   De Vos Paul - Schenkels Olivier   Mertens Louisa - Delafaille Chris  
14.30 Vanpeborgh Kris - Vanpeborgh Lex HO Verschueren Cynthia - Pelgrims Nicole D15B 15.00 uur  FINALE
  Verbeeck Yannick - Van Theemsche Kenny   Jacobs Shari - Vanheeswijck Katrien   FINALE GEMENGD 15  
15.30 Van Durme Jean Luc - De Vos Johan HO Panis Michael -  Verschueren Wim H15B    
tot 16.30 Pelgrims Franky - Jacobs Glenn   Lievens Dave - Pelgrims Dirk      
17.00 FINALE DAMES 15 FINALE FINALE HEREN 15 FINALE FINALE GEMENGD OPEN FINALE
             
 

Aansluitend na einde laatste finale prijsuitreiking.